dag
voor professionals
student

Hoe ziet de dag er uit?

Schema

experts

Welke spreakers zijn er?

Sprekers

ticket

Waar wacht je nog op?

Koop je ticket

faq

Vragen over de dag?

Bezoek onze faq :)

decoration
Deel 1: Experten geven hun visie op de 3 tracks
09:15 - 10:00 Welkom! Onze deuren zijn geopend
10:00 - 10:10 Introductie door Junction & moderator
10:10 - 10:40 Lukas Neckermann - Smart & Sustainable Mobility
10:40 - 11:15 TBA - Connected & Autonomous Mobility
11:15 - 11:30 Koffiepauze & Experience Fair
11:30 - 12:30 M. Colville Andersen - Urban Mobility & City Design
12:30 - 12:45 Conclusies & aankondigingen sessies namiddag
12:45 - 13:45 Lunch, Netwerken & Experience Fair
Deel 2: Experten geven een deep dive over één van de 3 tracks
13:45 - 14:00 Track 1: Urban Mobility & City Design
TBA
(MOW Vlaanderen)
Track 2: Smart & Sustainable mobility
Maarten Messagie
(VUB)
Track 3: Connected & Autonomous mobility
TBA
(Maas Alliance)
14:00 - 14:15 Track 1: Urban Mobility & City Design
Sara Verlinde
(VUB)
Track 2: Smart & Sustainable mobility
Alessandra Gorini
(Y4PT)
Track 3: Connected & Autonomous mobility
Koen Rutten
(Vectr consulting)
14:15 - 14:30 Track 1: Urban Mobility & City Design
Miechel De Paep
(Buur)
Track 2: Smart & Sustainable mobility
Sandra Vancolen
(Bosch)
Track 3: Connected & Autonomous mobility
Thomas Marckx
(The Ledger)
14:30 - 14:45 Track 1: Urban Mobility & City Design
Angelo Meuleman
(Taxistop)
Track 2: Smart & Sustainable mobility
TBA
(Proximus/Orange)
Track 3: Connected & Autonomous mobility
Jeroen Vertongen
(Sergoyne)
14:45 - 15:00 Track 1: Urban Mobility & City Design
Q & A Sessies
Track 2: Smart & Sustainable mobility
Q & A Sessies
Track 3: Connected & Autonomous mobility
Q & A Sessies
15:00 - 15:30 Coffee break & Experience Fair
15:30 - 15:45 Track 1: Urban Mobility & City Design
Nils Wuytens
(AMS)
Track 2: Smart & Sustainable mobility
Bruno Depré
(Engie Fabricom)
Track 3: Connected & Autonomous mobility
Gert Gabriëls
(Akkade)
15:45 - 16:00 Track 1: Urban Mobility & City Design
TBA
(TBA)
Track 2: Smart & Sustainable mobility
Ward Bosmans
(Mobility plus)
Track 3: Connected & Autonomous mobility
Mark Pecqueur
(Thomas More)
16:00 - 16:15 Track 1: Urban Mobility & City Design
TBA
(TBA)
Track 2: Smart & Sustainable mobility
TBA
(TBA)
Track 3: Connected & Autonomous mobility
Wouter Haspeslagh
(Granstudio)
16:15 - 16:30 Track 1: Urban Mobility & City Design
Jeffrey Mathys
(Autodelen)
Track 2: Smart & Sustainable mobility
TBA
(TBA)
Track 3: Connected & Autonomous mobility
TBA
(Cisco)
16:30 - 16:45 Track 1: Urban Mobility & City Design
Q & A Sessies
Track 2: Smart & Sustainable mobility
Q & A Sessies
Track 3: Connected & Autonomous mobility
Q & A Sessies
16:45 - 17:00 Koffiepauze & Experience Fair
17:00 - 17:30 TBA (Algemene innovatie)
17:30 - 18:00 Slotdebat
18:00 - 20:00 Diner, netwerken & Experience Fair

* Het schema kan aangepast worden.

koop je ticket nu!
decoration

Mikael-Colville
Andersen

CEO @ Copenhagenize Design CO
11:30 - 12:30 Main Stage

#Urban designer

#Urban mobility

#Bicycle friendly cities

Mark Pecqueur

Automotive Research Developer
@ Thomas More
15:45 - 16:00 Connected & Autonomous Mobility Dome

#Thought leader

#Automotive technology

#Trend watcher

Lukas Neckermann

Managing director
@ Neckermann Strategic Advisors
10:10 - 10:40 Main Stage

#Keynote Speaker

#Author of 'The Mobility Revolution'

#Evangelist smart mobility

* Het schema kan aangepast worden.

koop je ticket nu!
decoration
food

FOOD TRUCKS

het beste eten van over de hele wereld wordt geserveerd

drinks

KOFFIE & DRANKJES

om je continu fris en gefocust te houden

experience

WORKSHOPS

ervaren van innovatieve technologieen

speaker

INTERNATIONALE SPREKERS

jouw begrip over de toekomst van mobiliteit stimuleren

decoration